HAKKIMIZDA 

TÜRKİYEONLINE, Türkiye'nin Sosyal Paylaşım ve Alışveriş Platformudur.

TÜRKİYEONLINE, bir Global Trade & Communication LLC. (GT&C) tescilli markası ve yatırımıdır 

1996 yılından günümüze, internet odaklı yazılımlar ve çözümler üreten GT&C, dünya çapında yaygın ve kendisini kanıtlamış, gelişmiş internet teknolojileri altyapılarını kullanarak kurumsal ve yerel çözümler geliştiren güçlü bir teknoloji firmasıdır. 

TÜRKİYEONLINE’ın hedefi, Türkiye’nin işletme ve kullanıcılarını entegre bir ağ üzerinde buluşturarak çok sayıda kullanıcı profiline hitap eden yerel bir online sosyal paylaşım ve alışveriş platformu oluşturmaktır. 

TÜRKİYEONLINE, Türkiye’ye özel ve yerel bazda sosyal paylaşım ve iletişim imkanı sağlar. 

Tamamen Türkiye’ye özel bir Sosyal Paylaşım ve Etkileşim ağı olan TÜRKİYEONLINE, Türkiye’deki internet kullanıcılarının yerel ihtiyaçlarına cevap veren bir platformdur. Kullanıcılar, kişisel sayfalarını ve duvarlarını kullanarak platformun gelişmiş sosyal paylaşım özelliklerinden faydalanır, arkadaşları ile haberleşir, mekan, işletme ve etkinlikler ile ilgili görüş ve yorumlarını paylaşarak etkileşim sağlarlar. 

TÜRKİYEONLINE üyeleri hem paylaşıyor, hem de kazanıyor!

TÜRKİYEONLINE üzerinde üyelerimiz, paylaşımları için TOL Puanları kazanıyorlar, kazandıkça puanlarını sanal paraya çevirerek hiçbir yerde bulunmayan indirimli fırsatlardan ve ödüllü kampanyalardan yararlanıyorlar!


TÜRKİYEONLINE üyelerine hem bilgilendirici, hem de eğlendirici pek çok hizmet sunuyor!

Fotoğraflar:

TÜRKİYEONLINE üyeleri fotoğraflarını güvenli bir biçimde yükleyebilir, istedikleri kadar albüm oluşturabilir ve arkadaşları ile paylaşabilirler.

Yazılar:

Tüm yazarları ve şairleri TÜRKİYEONLINE'a bekliyoruz! Yazılarınızı TÜRKİYEONLINE'da paylaşın, tüm Türkiye sesinizi duysun!

Sosyal İlanlar:

Farklı kategori başlıkları altında satmak veya kiralamak istediklerinizi ya da hizmetlerinizi Türkiye'nin sosyal paylaşım platformunda duyurarak sosyal etkileşimin gücünden faydalanabilirsiniz!

Sosyal Testler:

Testlerimize katılarak hem eğlenir, hem bilgi dağarcığınızı geliştirir, hem de kendinizi sınamış olursunuz. Ne kadar bilgili olduğunuzu çevrenizle de paylaşabilir, edindiğiniz sonuçları kıyaslama imkanı bulabilirsiniz! 

Anketler:

Gündemdeki konular hakkında fikirlerinizi ya da görüşlerinizi anketlere katılarak belirtebilir, arzu ederseniz düşüncelerinizi ve yorumlarınızı da paylaşabilirsiniz! 

Etkinlikler:

Çevrenizdeki etkinliklerden haberdar olmak, ilgili görüş ve yorumları okuyarak fikir sahibi olmak ister misiniz? TÜRKİYEONLINE üzerinde ister yeni bir etkinlik paylaşın, ister çevrenizde olan ilginizi çeken etkinlikleri takip edin!

Sayfalar:

TÜRKİYEONLINE üzerinde ilginizi çeken her türlü konu hakkında sayfaları takip edebilir, hoşunuza giden içerikleri veya albümleri çevrenizle paylaşabilirsiniz!