SİTE KULLANIM KOŞULLARI 

İşbu şartlar Türkiyeonline web sitesinin kullanım kurallarını düzenlemektedir. Siteye erişerek ya da siteyi kullanarak işbu Koşulları kabul edersiniz ve Amerika Birleşik Devletleri’nde yerleşik bir şirket olan Global Trade & Communication LLC. ("GT&C") ile yasal açıdan bağlayıcı bir sözleşme yapmış olursunuz. İşbu Koşullarla bağlı olmayı istemiyor ya da bağlı olamıyorsanız, siteye erişmeyin ya da siteyi kullanmayın. Siteyi kullanmadan önce lütfen aşağıdaki kullanım şartlarını okuyun. 

Aşağıdaki kullanım şartları, sizin bu web sitesini kullanımınızı ve web sitesine erişiminizi düzenler. Aynı zamanda, bu web sitesinde bulunan ya da bu web sitesi aracılığıyla erişilebilen belirli içerik, veri, materyal ya da bilgiler ("İçerik") ve sizin web sitesine yükleyebileceğiniz, gönderebileceğiniz ve/veya web sitesinde yayınlayabileceğiniz belirli içerik, veri, materyal ya da bilgiler ("Kullanıcı İçeriği") veya işlemler için belirli koşul ve şartları düzenler. Bu gibi özel koşullar, site kullanım koşullarına eklenebilir veya yalnızca açıkça belirlenen kapsama göre site kullanım koşullarının yerini alabilir. 


1. Kullanım Koşullarının Kabulü 

Türkiyeonline, bir Global Trade & Communication LLC. hizmetidir. Bu metinde kullanılan “Kullanıcı” terimi, siteyi üye girişi yaparak veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir. Siteyi herhangi bir biçimde kullanan tüm kullanıcılar bu alana ve/veya bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına erişerek, aşağıda belirtilen koşullara bağlı olmayı kabul etmiş sayılır. ”Sen”, “senin”, “Siz” ve "sizin" ibareleri ile sitenin bir kullanıcısı olarak siz Kullanıcılara atıfta bulunulur "Biz", "bizi" ve "bizim" ibareleri ile Türkiyeonline 'a atıfta bulunulur. 
Bu şartların tümünü kabul etmiyorsanız bu web sitesine erişemez veya bu web sitesini kullanamazsınız. 


2. Şartların Değiştirilmesi 

Bu sayfada yer alan kullanım şartları, değişikliklerin yine bu sayfada belirtilmesi şartıyla Türkiyeonline tarafından herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirilebilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal geçerlilik kazanır. Kullanıcılar Türkiyeonline hizmetlerini herhangi bir şekilde kullandıkları anda, bu sayfada yayınlanan şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaktır. Site kullanım koşullarıyla ilgili yapılan değişikliklerden haberdar olmak amacıyla kullanıcılar periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul ederek, siteye erişim veya site kullanımları dahilindeki değişen kullanım şartlarını kesin olarak kabul etmiş oldukları anlamına gelir. 


3. Gizlilik Politikası 

Web sitesi aracılığıyla ya da web sitesi ile bağlantılı olarak sağlanan ya da toplanan kişisel bilgiler, yalnızca Türkiyeonline'in gizlilik politikası uyarınca kullanılacaktır ve bu kullanım şartları, sitede yayınlandığı şekliyle gizlilik politikasına tabidir. 


4. Sorumluluğun Reddi 

Sitedeki tüm içerikler ve kullanıcı içerikleri (sınırlama olmaksızın metinler, resimler, grafikler, bağlantılar, videolar ve diğer materyaller dahil) olduğu gibi ve kullanıma sunulduğu gibi sağlanmaktadır. Türkiyeonline, hiçbir kullanıcı içeriğini ya da bunlarda ifade edilen fikir, öneri veya tavsiyelerle ilgili garanti vermez ve kullanıcı içeriği ile ilgili tüm yükümlülüğünü açıkça reddeder. 
Türkiyeonline, halka açık bir sosyal paylaşım ve e-ticaret sitesidir. Bu web sitesine gönderdiğiniz kullanıcı içerikleri ile ilgili hiçbir gizlilik hükmü beklentisi içinde olamazsınız. 
Türkiyeonline sitesinin kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir. Aynı şekilde, web sitesinin işletme ve idaresinin hatasız ve kesintisiz olacağı, aksaklıklar kusur ve bozuklukların düzeltileceği, web sitesinin zarar verici unsurlardan ve viruslerden temizlenmiş olduğu hususunda kullanıcıya herhangi bir öneri ve tavsiyede bulunmamakta ve bu hususlarda kullanıcıya herhangi bir güvence ve teminat vermemektedir. Sitenin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, performans kaybı, kesinti, bilgi transferinde gecikme, sistem arızası dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak koşuluyla, doğrudan ya da dolaylı zarar yaratabilecek durumlardan, önceden haber verilmiş olsa dahi Türkiyeonline’in sorumluluğu bulunmamaktadır. Site, önceden herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın ve herhangi bir sorumluluk üstlenilmeksizin herhangi bir zamanda değiştirilebilir, güncelleştirilebilir, kesintiye uğrayabilir, ertelenebilir ya da durdurulabilir. 
Türkiyeonline web sitesinde yer alan hiçbir bilgi veya yorum herhangi bir satış teklifi, daveti ya da bunlara yönelik tüm içerik ve görseller öneri ve tavsiye niteliğinde değildir. Yayınlanan bilgilere güvenerek yapacağınız herhangi bir işlemin sorumluluğu tamamen kullanıcıya aittir. 
Kullanıcının site içerisinde materyal yükleme ya da web sitesini kullanarak başka yollarla materyal ekleme ile ilgili riskleri tamamen kendisine aittir. Bu tür materyalin yüklenmesinden dolayı bilgisayar sisteminde oluşabilecek her türlü hasar, hasılat kaybı veya veri kaybı kullanıcının sorumluluğunda olacaktır. 

Türkiyeonline, sitenin kullanıcıları ya da sitede listelenen şirketler ya da reklamcılar gibi üçüncü taraflara istinaden hiçbir iddia ya da taahhütte bulunmaz. Bu doğrultuda, başka bir kullanıcının ya da şirketin içeriğinizi kimliğinizi ya da kişisel bilgilerinizi kötüye kullanması ya da sitede liste halinde verilen ya da öne çıkan şirketlerden biri ile menfi bir deneyiminiz olması hali dahil, bunların eylemleri ya da ihmallerinden kaynaklanan kayıp ya da zarardan ötürü size karşı sorumlu değildir. Site vasıtasıyla üçüncü taraflarca sunulan ürün ya da hizmetlerin satın alması ve kullanımına ilişkin tüm takdir ve risk size aittir. 

Türkiyeonline, dolaylı, özel, arızi, cezai, cezalandırıcı, itimat ya da netice kabilinden doğan zararlar, hasılat kaybı, ticari kesinti, saygınlığa zarar ya da veri kaybı sorumluluğundan feragat eder. 


5. Kayıt ve Hesap Güvenliği 

Türkiyeonline sitesinin belirli alanlarına erişmek, belirli işlevlerini veya özelliklerini kullanmak için üye kaydı gerekir. Üyelik kaydı tamamen ücretsizdir. Üye olmak için kullanıcıların 13 yaşını doldurmuş olması gereklidir. 

Kayıt sırasında geçerli, güncel ve doğrulanabilir bir e-posta adresi bilgisi girilmelidir. Aynı e-posta adresinin birden fazla kez kullanılmasına izin verilmez; bu yüzden, girilen e-posta adresi zaten kullanılıyorsa başka bir e-posta adresi belirtilmelidir. Üyelik formunu dolduran kullanıcılara kayıtlı bilgilerini içeren bir onay e-postası gönderilir. Bu tür bir e-postanın herhangi bir nedenden ötürü gönderilememesi durumunda, kayıt gerektiren bölüm, işlev veya özelliklere erişiminiz ya da bunları kullanımınız sonlandırılabilir veya reddedilebilir. Eksiksiz ve güncel kalması için kullanıcıların kaydını zamanında güncellemesi gerekmektedir. Kullanıcı şifresinin gizliliğinin sağlanması, sadece kullanıcının sorumluluğundadır. Türkiyeonline kendi takdirine bağlı olarak, müstehcen, yakışıksız, kötüleyici veya başka bir biçimde uygunsuz bir kullanıcı adı seçen kullanıcıların adını değiştirme ya da web sitesine göndermiş olduğu içeriği silme veya ilgili kaydı reddetme ya da iptal etme hakkını saklı tutar. Kullanıcılar bilgisayarlarına erişimi kısıtlamaktan tamamen kendileri sorumludur. Kullanıcılar, yapacağı ya da yapmayacağı işlemler ya da ihmallerinden dolayı hesaplarının, kullanıcı adlarının ve/veya şifrelerinin altında gerçekleşen tüm etkinliklerinden kendileri sorumludurlar. Hesabınızla, kullanıcını adınızla ve/veya şifrenizle ilgili herhangi bir yetkisiz işlemden şüphelenir ya da bu tür bir durumun farkına varırsanız, bizimle derhal e-posta aracılığıyla temas kurmayı kabul edersiniz. 


6. Kayıt Sonlandırma 

Türkiyeonline, herhangi bir gerekçe ile ya da gerekçesiz ve herhangi bir zamanda, herhangi bir bildirim göndermeksizin ve sorumluluk taşımaksızın kaydınızı sonlandırma, hesabınızı kapatma hakkını saklı tutar. 


7. Kullanıcı İçeriğinin Sorumluluğu ve Kısıtlamalar 

Türkiyeonline, kullanıcılarına fikri mülkiyet haklarını korumaya yönelik yardımcı araçlar sunmaktadır. 
Bu nedenle kullanıcılar kendi hesaplarına ait sayfaların bilgi ve her türlü içeriğin paylaşımını mevcut özellikler dahilinde yönetebilirler. Sizin adınıza başka bir kullanıcıya karşı Koşulları icra etme yükümlülüğümüz yoktur. Başka bir kullanıcının Koşulları ihlal ettiğine inanıyorsanız, bizi bu konuda bilgilendirmelisiniz, ancak takdiri tamamen bize ait olmak üzere, araştırma ve uygun muameleyi yapma hakkını saklı tutarız. 

Türkiyeonline web sitesine kullanıcı içeriği göndererek, materyalin uygun, yapıcı ve ilgili olacağını ve; 
1) Başka bir kişi veya kuruluş için küçük düşürücü ve rencide edici olabilecek, 
2) Herhangi bir kişi ya da mülke zarar verebilecek ya da başka bir biçimde bir kişi ya da kuruluşu aşağılayabilecek veya rahatsız edebilecek, 
3) Sitenin önceden belirlenmiş reklam alanları hariç, reklam veya doğrudan ticari mesaj içermeyeceğini,     
4) Başka bir insanın yasal haklarını ihlal edecek (gizlilik ya da kamuya açıklık hakları dahil), 
5) Pornografik, müstehcen, saygısız, kaba, ahlaksız olan veya tehdit içeren, cinsiyet ve ırk ayrımcılığı yapan, 
6) Kültürel, etnik yasadışı etkinliğe telkin veya teşvik eden veya başka bir açıdan sakıncalı, suç teşkil edecek bir durum yaratan öğeler içermeyeceğini kabul edersiniz. 


Saldırgan, yersiz, yanlış, nahoş ya da başka türlü uygunsuz bir içeriğe maruz kalma riskiniz dahil, siteyi kullanımınıza ilişkin tüm riskler tarafınıza aittir. 

Türkiyeonline söz konusu hareketlerde bulunan kullanıcıların üyeliklerini herhangi bir uyarı ya da bilgi vermeye gerek kalmadan dondurma ve sonlandırma hakkına sahiptir. 
Herhangi bir materyal göndermeden önce, tüm virüsleri ve diğer bulaşıcı ya da zararlı özellikleri tarayıp kaldırmak için gerekli çabayı göstermeniz gerekmektedir. Web sitesi aracılığıyla zincirleme mektuplar, piramit şemalar, anketler ya da talepler iletemezsiniz. Aynı zamanda, web sitesi aracılığıyla iletilen herhangi bir içeriğin ve/veya kullanıcı içeriğinin kaynağını gizlemek amacıyla ya da web sitesindeki varlığınızı değiştirmek amacıyla sahte hesap açamaz veya kimlikleri ya da diğer verileri değiştiremezsiniz. Web sitelerimizin, sunucularımızın veya ağlarımızın çalışmasına engel olamaz veya bozamazsınız ya da altyapımızı oransız ya da aşırı büyük yük altına sokacak işlemler yapamazsınız. 

Web sitesine gönderilen kullanıcı içeriğinin, başkalarının telif hakkı, ticari marka veya patent ya da herhangi bir gizlilik yükümlülüğü dahil ancak sınırlı kalmaksızın hiçbir mülkiyet hakkını ihlal etmediğini onaylar, beyan ve garanti edersiniz. 

Web sitesine tarafınızdan sağlanan ve fikri mülkiyet hakları korumasına tabi olmayan fikirlerin, gönderilerin veya tartışmaların bir başka katılımcı tarafından, karşılıksız veya yetkisiz olarak kullanılabileceğini onaylar ve kabul edersiniz. 

Turkiyeonline, kendi rızaları olmaksızın, kullanıcıları etiketlemek veya kullanıcı olmayan kişilere e-posta daveti gönderilmemesi veya bu tür bir eylemde bulunulmaması gerekliliğini önemle bildirir. 
Kendi kullanıcı içeriğinizden ve onu göndermenizin ve/veya yayınlamanızın sonuçlarından yalnızca siz sorumlu olacaksınız. Turkiyeonline, kullanıcı içeriğinin gönderilmesinden önce ve/veya sonra, içeriği inceleyebilir ve izleyebilir, ancak bunu yapmaya mecbur değildir. Turkiyeonline, web sitesine üçüncü taraflarca gönderilmiş kullanıcı içeriğinin kesinliği, tamlığı, kalitesi veya geçerliliğiyle ilgili olarak sorumlu tutulamaz. 

Türkiyeonline sakıncalı, uygunsuz veya başka bir biçimde bu kullanım şartlarını ihlal eden mesajları veya herhangi başka kullanıcı içeriğini, herhangi bir sebepten dolayı, herhangi bir zamanda, önceden bilgi vermeksizin ya da onay almaksızın, sadece kendi takdiri ile düzenleme ve/veya silme hak ve yetkisini saklı tutar. Gönderilen kullanıcı içeriğinin sakıncalı ya da uygunsuz olduğuna inanan her kullanıcı, derhal Türkiyeonline ile irtibata geçmelidir. Bu tür bir bildirimin alınması üzerine, Turkiyeonline eğer gerekli görürse ilgili önlemi süre taahhütü vermeksizin almaya gayret gösterir. 


8. Kullanıcı İçeriklerini Kullanma Hakkımız 

Türkiyeonline, herkese açık bir şekilde görüntüleme, yeniden biçimlendirme, reklam ve sair çalışmaların içerisine dahil etme, içerikten türetilmiş çalışmalar oluşturma, tanıtımını yapma, dağıtma ve başkalarının kendi web siteleri ve ortam platformları ("Diğer Ortam") ile bağlantılı olarak bunları yapmasına olanak tanıma dahil kullanıcı içeriklerini muhtelif şekillerde kullanabilir. Bu itibarla, işbu vesileyle Türkiyeonline'a İçeriğinizi herhangi bir amaçla kullanmak üzere dünya çapında, daimi, gayri münhasır, telifsiz, temlik edilebilir, devredilebilir hakkı geri alınamaz bir şekilde verirsiniz. Ayrıca, Site ve Diğer Ortam kullanıcılarına da Site ve Diğer Ortam kullanımı ile ilgili olarak İçeriğinize erişme hakkını geri alınamaz bir şekilde verdiğinizi kabul edersiniz. Son olarak, Türkiyeonline ve kullanıcıları aleyhinde, içeriğinize ilişkin atıf veya manevi hak talep ve iddialarından geri alınamaz bir şekilde feragat eder ve bunlardan feragat edilmesine sebep olursunuz. "Kullanmak" ile kastedilen, içeriğinizi kullanmak, kopyalamak, herkese açık bir şekilde sunmak ve görüntülemek, yeniden oluşturmak, dağıtmak, değiştirmek, çevirisini yapmak, kaldırmak, çözümlemek, pazarlamak ve içeriğinizden türetilmiş çalışmalar hazırlamaktır. 


9. Mülkiyet 

Kullanıcılar ile Türkiyeonline'ın arasındaki ilişkiye istinaden kullanıcılar içeriğinin sahibidirler. Görsel arabirimler, etkileşimli özellikler, grafikler, tasarım, Kullanıcı İçeriği ve sair Site İçeriği derlememiz dahil ancak bununla sınırlı olmamak üzere derleme, bilgisayar kodu, ürünler, yazılım, derlenmiş kullanıcı inceleme değerlendirmeleri ve İçeriğiniz, Kullanıcı İçeriği ve Üçüncü Taraf İçeriği hariç Sitenin tüm sair öğe ve bileşenleri dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere Türkiyeonline içeriğinin sahibiyiz. Telif hakkı, ticari takdim şekli, patent, ticari marka yasaları ve sair geçerli tüm fikri mülkiyet ve mülkiyet hakları ile yasalar tarafından korunan Türkiyeonline İçeriği ve Site ile bağlantılı, dünya çapındaki telif haklarının, ticari markaların, hizmet işaretlerinin, ticari isimlerin ve sair fikri mülkiyet ve mülkiyet haklarının ("IP Hakları") da sahibiyiz. Bu itibarla, tarafımızca açıkça yetkilendirilmedikçe Türkiyeonline içeriğini kısmen ya da tamamen değiştiremez, yeniden oluşturamaz, dağıtamaz, bundan türetilmiş çalışmalar ya da uyarlamalar oluşturamaz, herkese açık bir şekilde görüntüleyemez ya da bunlardan herhangi bir şekilde istifade edemezsiniz. 

İşbu Site Kullanim Koşulları dahilinde Türkiyeonline tarafından sarahaten yetki verilmediği hallerde Türkiyeonline, Türkiyeonline hizmetleri, Türkiyeonline bilgileri, Türkiyeonline telif haklarina tabi çalışmaları, Türkiyeonline ticari markaları, Türkiyeonline ticari görünümü veya bu site vasıtasıyla sağladığı başkaca varlık ve bilgilere yönelik tüm haklarını saklı tutmaktadır. 

10. Reklam 

Türkiyeonline ve lisans sahipleri içeriğinize dahil edilmiş ya da bitişik reklamlar ve sair bilgileri herkese açık bir şekilde görüntüleyebilir. Söz konusu reklamlara ilişkin olarak herhangi bir tazminata hak kazanmazsınız. Söz konusu reklamın tutum, biçim ve kapsamı size belirli bir bildirimde bulunulmaksızın değiştirilebilir. 


11. Sayfalar için Geçerli Hükümler 

Türkiyeonline’da bir Sayfa oluşturur veya yönetirseniz ya da Sayfanızda bir promosyon veya teklif düzenlerseniz, Sayfalar Koşullarımızı kabul etmiş olursunuz. 


12. Üçüncü Taraf İçerikleri / Yazılımlar 

Türkiyeonline, bir internet kısayolu ya da bir web sitesi tarafından, ister kullanım şartları uyarınca üçüncü taraflarca sağlanmış olsun, web sitesi ile internet kısayolu aracılığıyla bağlantılı olabilecek hiçbir üçüncü taraf sitesinin içeriğinden hiçbir şekilde sorumlu değildir. Türkiyeonline’dan bir başka web sitesine verilebilecek hiçbir bağlantı o web sitesinin Türkiyeonline tarafindan onaylanması anlamına gelmez ve bağlantısı verilen web sitesinin doğruluğu, güncelliği ya da içeriğinin uygunluğu hakkında hiçbir hüküm ya da garantide bulunulmaz ve bunlarla ilgili olarak hiçbir sorumluluk kabul edilmez. 

Türkiyeonline web sitesinden veya Türkiyeonline web sitesi yoluyla yüklenebilen yazılımlar, tüm ilgili lisans sözleşmelerinin hükümlerine tabidir. İlgili lisans sözleşmesinde belirtilmedikçe yazılım yalnızca son kullanıcılar tarafından kullanılabilir ve yazılımın bu kapsamı aşacak şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve yeniden dağıtılması açıkça yasaklanmıştır. Bu tür yazılımlara yönelik varsa garantiler yalnızca ilgili lisans sözleşmesinde açıkça belirtilen şekilde geçerlidir. Türkiyeonline, yazılımla ilgili satılabilirlik belirli bir amaca uygunluk, telif hakkı, ve ticari marka ihlali olmadığına ilişkin her türlü açık veya örtülü ek beyanı ve garanti sorumluluğunu reddeder. 

13. Tazminat 

Masraflar, sorumluluklar ve vekalet ücretleri dahil Siteyi kullanımınız ya da Siteye erişiminiz, Koşulları ihlaliniz, Site ile bağlantılı olarak satın aldığınız ya da edindiğiniz ürünler ya da hizmetler veya Hesabınızı kullanan üçüncü bir kişi ya da Sizin tarafınızdan bir kişi ya da teşebbüsün fikri mülkiyet ya da sair hakkına tecavüz ile ilgili ya da bunlardan kaynaklanan ve üçüncü tarafca yapılan herhangi bir iddia ya da talebe karşı Türkiyeonline’ı, ana şirketlerini, bağlı ortaklıklarını, iştiraklerini ve ilgili şirketlerini, tedarikçilerini, lisans verenlerini ve ortaklarını ve bunların her birinin görevlilerini, yöneticilerini, çalışanlarını, aracılarını ve temsilcilerini tazmin etmeyi, savunmayı ve bunların zarar görmelerini engellemeyi kabul edersiniz. Türkiyeonline, masrafı size ait olmak üzere, bizi tazmin etmeniz gereken meselelerin münhasır savunma ile denetimini üstlenme hakkını saklı tutar ve işbu iddialara ilişkin savunmamız ile işbirliğinde bulunmayı kabul edersiniz. Söz konusu herhangi bir hususu Türkiyeonline’ın önceden yazılı onayı olmaksızın halledemeyeceğinizi kabul edersiniz. Türkiyeonline söz konusu iddia, dava ya da muameleden haberdar olduğunda bunlar hakkında sizi bilgilendirmek üzere makul çaba gösterecektir. 

14. Hukuk Seçimi ve Yetkili Mahkeme 

İşbu Koşullar ve Kullanıcılar ile Türkiyeonline arasında meydana gelebilecek iddia, yasal sebebi ya da uyuşmazlıklar kanun hükümleri çatışmalarına bakılmaksızın Amerika Birleşik Devletleri mevzuatına tabidir. Kullanıcılar veya Türkiyeonline tarafından ikame edilen iddia için Delaware ili, Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan devlet ve eyalet mahkemelerinin özel ve münhasır yargılama yetkisine ve mahkeme yeri olduğuna rıza göstermeyi kabul edersiniz. 

15. Genel Koşullar 

Türkiyeonline, herhangi bir zamanda, herhangi bir gerekçe ile ya da gerekçesiz ve bildirimde bulunmaksızın ve de size karşı herhangi bir sorumluluk taşımaksızın Siteyi değiştirme, güncelleme ya da durdurma hakkını saklı tutar. 
Türkiyeonline, koşullardaki değişiklikler ile ilgili olanlar dahil, kullanıcılara Site vasıtasıyla iletişimler, e-posta ya da posta ile bildirimde bulunabilir. 
Yukarıda 13. Bölümde yer alan aksi takdirde ifade edilmedikçe, işbu belgedeki hiçbir husus üçüncü taraflara haklar ya da çözüm yolları bahşetmeye yönelik değildir ya da bu şekilde addolunamaz. 
Türkiyeonline’ın Koşulların herhangi bir hükmünü ya da herhangi bir hakkı icra ya da ifa etmemesi söz konusu hüküm ya da haktan feragat edildiği anlamına gelmez.. 
Koşullar ve işbu belge çerçevesindeki hak ya da yükümlülükler Türkiyeonline’ın önceden yazılı onayı olmaksızın temlik edilemez, devir edilemez ya da bunların alt lisansları verilemez, ancak Türkiyeonline tarafından herhangi bir kısıtlama olmaksızın temlik ya da devir edilebilirler. Temlik teşebbüsünüz işbu Koşulları ihlal eder ve geçersizdir.