REHBERDE ARA
lat
lon
Yakınında (km):
ÖNE ÇIKANLAR
YENİ DEĞERLENDİRMELER
ÇAĞIL TURİZM
Bertan Akkent  28 Ağustos 2016, 12:23am
MERHABA, 14 EYLÜL VE 24 EYLUL TARIHLERI ARASINDA YUNAN ADALARINI VEYA KIYILARINI IÇEREN BİR GEZİ PROGRAMINIZ MEVCUT MU? 2 KİŞİLİK BİR PROGRAMA DAHİL OLMAK İSTİYORUZ. BİLGİ RİCA EDEBİLİR MİYİZ?
Arçelik Şirinyer
1 kişi bu değerlendirmeyi faydalı buldu.
Baki Biçer  19 Haziran 2016, 4:32pm
Şirinyer forbesde bulunan bu magaza çok güzel ve anlayışlı personeli ile hizmet veriyor.Ben Menmunum.
Forum Mersin AVM
zekeriya şeker  10 Mayıs 2016, 1:10am
aslında sadece müzik dinlemek için giderim ... bir kaç grup var gerçekten güzel parçalar çalıp ve bir okadarda güzzel söylüyorlar... dışarda harcanan gençlik çok fazla ..
Zafer Plaza AVM Alışveriş ve Yaşam Merkezi
NAGİHAN KARAOĞLAN  4 Mart 2016, 1:53am
ulaşım sorunu yok bu yüzden keyifli.fakat söylenildiği üzere artık eskisi kadar popüler değil.umarım yetkililer bunu göz ardı etmezler ve bir çözüm bulmaya çalışırlar.
Zafer Plaza AVM Alışveriş ve Yaşam Merkezi
BERNA KORKMAZ  26 Ocak 2016, 1:31pm
şehir merkezinde ulaşım sorunu olmayan, hoş ama mağaza konusunda eski popüleritisini yitiren bir avm. buluşma ve bişeyler atıştırma noktası desek daha doğru olur
Bursa Kervansaray
1 kişi bu değerlendirmeyi faydalı buldu.
BERNA KORKMAZ  26 Ocak 2016, 1:29pm
tarihi ve turistik bir hamam. üstelik termal sulu ve havuzlu .. kesinlikle dinlendirici bir terapi . otel ise isim yapmış 5 yıldız bir otel
Korupark Alışveriş Merkezi
BERNA KORKMAZ  26 Ocak 2016, 1:27pm
bence gayet yeterli bir alışveriş merkezi. sadece buz pisti eksik :) sinemaları gayet güzel, bowling salonu nefis, marketi, gıda bölümü, çocuk oyun bölümü bence gayet yeterli
ÇAĞIL TURİZM
Yıldız Tekinsoy  21 Ocak 2016, 10:37am
Detaylı bilgi rica edebilir miyiz? Vize nasıl alınacak? Ekstra ücretler nedir? Maçı izleme garantimiz var mı? Oraya gidip maça girmede sorun yaşamayız değil mi?
Evodak Konaklama
1 kişi bu değerlendirmeyi faydalı buldu.
Evodak Konaklama  20 Ocak 2016, 10:19am
Evodak Ankara genelinde günlük kiralık Ev Ofis Daire Apart konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile evinizin rahatlığını bulabileceğiniz ve sizin için özenle tasarlanan konaklama yerlerini hizmete sunmaktadır. Firmamız ;konukları için nezih, hijyenik ve beklentilere cevap veren ayrıcalıklar sunar.Türk aile yapısını, değerlerini ve misafirperverliğini profesyonel kimliğiyle bütünleştirmiştir.Ankara dışında ikamet eden ve belli sebeplerden dolayı kısa süre için Ankara ‘ya seyahat eden kişilere ve fir...
ÇAĞIL TURİZM
Sinem Ozturk  18 Ocak 2016, 8:03pm
Roma seyahatinizi gördüm. Kişi başı 399 Euro. Maç bileti ekstra olarak ücretlendirilir demişsiniz. Nedir ucreti ogrenebilir miyiz?
Grand Eras Kayseri
Hakan Arıkan  8 Ocak 2016, 5:35pm
Kalite olarak yeterli bir otel ama personel olarak yetersiz, bu hafta içinde arkadaşım için otele giriş yaparken belboyun resepsiyon görevlisi olarak çaba sarf etmesi gerçekten çok şaşırtıcıydı.
Memorial Kayseri Hastanesi
Hakan Arıkan  15 Aralık 2015, 10:51pm
Hekim ve personel kadrosu ile sıcak, samimi ve dürüst bir hastane. Kaliteli insanların toplandığı bir hastane.