Katıl, Paylaş, Kazan!

   

   

   

Türkiye’nin Sosyal Paylaşım ve Alışveriş Platformu

   

Kazanmak Ýçin Týklayýn!

   

Türkiye'nin Sosyal Paylaşım ve Alışveriş Platformu TürkiyeOnline'da
paylaştıkça daha çok TOL Puanlar kazanın, kazandıkça puanlarınızı sanal paraya çevirin ve hiçbir yerde bulamayacağınız indirimli fırsatlardan ve ödüllü kampanyalardan hemen yararlanın!

    

       

   

Daha Fazla TOL Puan Nasıl Kazanacaksın?

Arkadaş Davetleri
Arkadaşlarını TürkiyeOnline'a Davet Et ve davetinle gelip üye olan her arkadaşın için TAM 1.500 TOL Puan kazan! Haydi Başla!
Anketler
“Paylaşım Ağı” altında "Anketler" sayfasına git, her oy verdiğin Anket için hem sesini duyur, hem de 50 TOL Puan kazan! İstersen güncel herhangi bir konuda kendi anketini oluştur, onaylandığında 200 TOL Puan kazan! Haydi Başla!
İmza Kampanyaları
“Paylaşım Ağı” altında "İmza Kampanyaları" sayfasına git ve bir imza kampanyası oluştur. Hem istediğin konuda sesini duyur ve farklılık yarat, hem de 250 TOL Puan kazan! Haydi Başla!
Yazılar
“Paylaşım Ağı” altında “Yazılar" bölümüne git, her eklediğin yazı için 250 TOL Puan kazan! Üstelik, yazını her beğenen 10 kişi için 100 TOL Puan daha kazan! Haydi Başla!
Fotoğraflar
“Paylaşım Ağı” altında "Fotoğraflar" sayfasına git, her yüklediğin Fotoğraf için 100 TOL Puan kazan! Haydi Başla!
Sosyal Testler
“Paylaşım Ağı” altında "Sosyal Testler" sayfasına git, her cevapladığın Sosyal Test için hem kendini sına, hem de 200 TOL Puan kazan! İstersen herhangi bir konuda kendi sosyal testini oluştur, onaylandığında 400 TOL Puan kazan! Haydi Başla!
Sosyal İlanlar
“Paylaşım Ağı” altında "Sosyal İlanlar" sayfasına git, her eklediğin Sosyal İlan için hem satmak veya kiralamak istediklerini ÜCRETSİZ duyur, hem de 250 TOL Puan kazan! Haydi Başla!
Etkinlikler
“Paylaşım Ağı” altında "Etkinlikler" sayfasına git, her oluşturduğun Etkinlik için 250 TOL Puan kazan! Haydi Başla!
Sorular ve Cevaplar
“Paylaşım Ağı” altında "Sorular ve Cevaplar" sayfasına git, her sorduğun soru için 50 TOL Puan, her cevapladığın soru için 100 TOL Puan, doğru seçilen her cevabın için 250 TOL Puan kazan! Haydi Başla!